ShowBizzz

‘Larg belasë’, Juli ngacmon dhe paralajmëron Vedatin?

Juliana Nura është bërë protagoniste e një TikToku kreativ me të cilin duket se ka dashur të çojë një mesazh.

Finalistja e Big Brother VIP Kosova shihet teksa merr rreze dielli.

Pranë saj, një djalosh ‘telefonon’ Vedat Bajramin.

‘Vedat, mos hajde një herë se këtu është. Mos na shti në probleme vëlla, mos na shti në bela me rebelë të Shqipërisë’, dëgjohet ai duke thënë.

Me këtë TikTok, Juli duket se ka dashur të çojë disa mesazhe.

E para, për Vedatin që nuk mund të rrijë aty ku është ajo sepse e pret ‘belaja’, dhe e dyta, që mund të jetë në një lidhje të re.

Apo asnjëra nga këto nuk qëndron? Juli le të na thotë vetë nëse ka diçka më shumë se humor në këtë video!