Luana e çon ‘Barbie’ në tjetër nivel, i bën flokët ngjyrë rozë

Mania e “Barbie” i ka fiksuar të gjithë me ngjyrën rozë dhe Luana duket se është bërë gjithashtu pjesë e këtij trendi. Por moderatorja ka vendosur që me ngjyrën rozë të ndryshojë flokët e saj.

Luana është shfaqur me pamjen e re në postimin e fundit në InstaStory teksa pyet fansat nëse u pëlqejnë flokët e saj rozë.

Luana e çon 'Barbie' në tjetër nivel, i bën

Duhet thënë se dhe ky look moderatores i shkon shumë.

Kujtojmë që Luana do rikthehet së shpejti në ekran me “Love Island Albania”.

Luana e çon 'Barbie' në tjetër nivel, i bën



Related Articles

Back to top button