Luizi dhe Olta bashkë në një film, nuk do ta besoni rolin që do të luajnë

Luizin dhe Oltën do t’i shohim sërish bashkë, por këtë herë jo brenda katër mureve të një shtëpie, por si aktorë të një filmi. 

“Kryefjala.com” bën të ditur se dyshja do të luajnë rolin si burrë dhe grua. 

Filmi do të ketë intrigë, histori dhe tradhëti, ku protagonistët kryesorë do të jenë dyshja Luiz-Olta.Kimia e tyre u pa në Big Brother, kështu që është e sigurt që do të jetë interesante edhe në film.Related Articles

Back to top button