ShowBizzz

Luizi flet më në fund për shtatzëninë e Kiarës: Nuk kemi test, por të vjella, gjëra…

Kiara dhe Luiz Ejlli janë duke shijuar pushimet në Bodrum dhe nga atje këngëtari ka hyrë live në Instagram.

Ai është pyetur nga fansat, edhe për shtatzëninë e Kiarës. Luizi ka treguar se nuk kanë test shtatzëne, por të vjella e gjëra të tilla Kiara nuk ka shfaqur kështu që nuk është në pritje të ëmbël.

“Këtu nuk kemi test shtatzanie, por nuk ka shfaqur shenja, kështu të vjella e gjëra, Kiara nuk është shtatzënë”, tha Luizi.

Luizi flet më në fund për shtatzëninë e Kiarës: