ShowBizzz

Luizi me një projekt të ri! Ja për çfarë bëhet fjalë

Pas mbarimit të “BBV2”, tashmë Luiz Ejlli është mjaft i angazhuar me koncerte dhe shumë projekte të reja.

Deri më tani pas daljes nga shtëpia Luizi ka publikuar bashkëpunimin muzikor me Donald Veshaj dhe duket se po punon për këngën e tij të re.

Këtë na e ka treguar vetë Luizi duke postuar një foto nga një studio muzikore ama nuk dihet nëse këtë herë do të jetë një bashkëpunim apo një solo.

TS Poll - Loading poll ...

Kujtojmë se kënga Luizit në bashkëpunim me Donaldin ka arritur në kuotën e 5.2 milion shikimeve.