ShowBizzz

Luizi zbulon ku do e bëjë dasmën e rradhës

Luizi dhe Kiara mesa duket po mendojnë për dasmën e rradhës. Së fundmi Luizi performoi në një diskotekë në qytetin e Ferizajt. Ajo çfarë e bëri edhe më spektakolare mbrëmjen ishte edhe futja e Kiarës në skenë, në momentin kur Luizi po këndonte këngën që ia dedikoi asaj gjatë qëndrimit në shtëpi, “Me ty”.

Luizi zbulon ku do e bëjë dasmën e rradhës

Luizi tha se me këtë mikpritje që po i bëhet në Kosovë, do ta bëjë edhe një dasmë aty.

Luizi zbulon ku do e bëjë dasmën e rradhës

Kujtojmë që edhe Kiara ka shprehur se çifti ka në plan të bëjnë një dasmë të madhe ku mund të ftojnë të gjithë.

Luizi zbulon ku do e bëjë dasmën e rradhës