ShowBizzz

Marina ka një rregull të rëndësishëm për çdo njeri që shkel në shtëpinë e saj

Marina Vjollca ka treguar së fundmi se kur vjen puna tek shtëpia e saj, ka vendosur rregulla. Dhe rregullin kryesor na e ka zbuluar me postimin e fundit ku shfaqet e veshur me tuta sportive duke pushuar në një kënd të shtëpisë.

Marina ka një rregull të rëndësishëm për

Moderatorja tregon se çdo njeri që shkel në shtëpi duhet të heqë këpucët.

“Nje pyetje kam. Çfarë rregulli i vendosni të gjithëve në shtëpinë tuaj?”, pyet Marina fansat teksa tregon dhe rregullin e saj: “Me heq kepucet para se me u fut ne shtepi”.

Ndër komentet e shumta bie në sy edhe komenti i Luanës, e cila thotë se rregulli i saj është të bëjë secili nga një punë shtëpie.

Marina ka një rregull të rëndësishëm për