Marina Vjollca ka një pyetje për vajzat dhe me siguri të gjitha do bien në një mendje

“Çfarë të vesh sot?” është pyetja që çdo vajzë i bën gati çdo ditë vetes.

Kjo dilemë merr fund kur ke edhe një garderobë tjetër plus, ku mund të huazosh disa veshje.

E së fundmi moderatorja Marina Vjollca ka treguar se pavarësisht garderobës së saj të pasur shpesh herë kjo nuk mjafton dhe gjen ngushëllim tek garderoba e Getoarit.

Nëpërmjet një pyetje për ndjekësit Marina na zbuloi se si shumica e vajzave e ka fiksim të veshë rrobat e partnerit.

A jam e vetmja që vjedh veshjet e burrit?”- shkruan Marina krah fotos që ka publikuar në “instastory”.

Jo Marina, nuk je e vetmja!Related Articles

Back to top button