ShowBizzz

Mbreti britanik që u ul pas Herrit në kurorëzimin e Karlit III: Ishte zhgënjyese

Mike Tyndall ishte në listën e të ftuarve për kurorëzimin historik të Mbretit Karl III dhe Mbretëreshës Kamila që u zhvillua të shtunën më 6 maj. Ish-lojtari i regbisë u shoqërua në Westminster Abbey nga bashkëshortja e tij Zara Tyndall, e cila i la të gjithë ‘gojëhapur’ me një kombinim blu dhe kapelë të ngjashme.

Mike dhe Zara Tyndall u ulën në rreshtin e katërt, direkt pas Princit Harry, Princeshës Beatrice dhe Princeshës Eugenie.

Majk tha në deklaratat e tij: “Ti je në pikën tënde më të fortë, por nuk mund të shohësh asgjë për atë që po ndodh rreth teje. Ti shikon përpara, por…’Ishte e pabesueshme që ne u ulëm atje, por zhgënjyese.’ Ai madje pranoi se e pa pjesën më të madhe të ceremonisë nga një ekran i instaluar në Abbey. Në llogarinë personale në Instagram, ai kishte shpërndarë edhe një video nga fundjava e kurorëzimit. Ishte një kolazh me video dhe foto dhe në një foto humoristike ai dukej se mbante kapelën e gruas së tij”./abcnews.al

TS Poll - Loading poll ...

View this post on Instagram

A post shared by Mike Tindall (@mike_tindall12)