Mesazhi i Akon për shqiptarët para ardhjes në Prishtinë: ‘Do të jetë çmenduri’

Super ylli Akon u konfirmua dje si mysafiri ndërkombëtar i “Time Capsule II” që zhvillohet të premten në Prishtinë.

Lajmin e dha Capital T i cili bëri të ditur se Akon e ka pranuar ftesën e tij për të qenë me publikun kosovar në atë që po konsiderohet si ngjarja kulturore më e madhe e kësaj vere.

Akon ka pasur edhe një mesazh për shqiptarët, ku përmes një videoje, ai i ka ftuar të gjithë të jenë aty ditën e premte.

Prishtina do jem aty me 11 gusht, live me Capital T. Do të performoj live dhe do jetë një çmenduri. Merrni biletat dhe shihemi atje”, thotë mes tjerash Akon.Related Articles

Back to top button