Momenti i sikletshëm kur fansi nuk e lëshon Dafinën në skenë

Momente epike të këngëtares, Dafina Zeqiri, nuk mungojnë sa herë ajo ngjitet në skenë. Fansat e saj që i ka krijuar ndër vite janë të zjarrtë dhe shpesh krijojnë situata jo fort të zakonta.

Një i tillë është shënuar së fundmi.

Në Instagram, fansat e këngëtares kanë ndarë momentin kur për disa sekonda rresht, një prej tyre nuk ia lëshon dorën Dafinës. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BY DAFINA (@bydafina)

Këngëtarja e njohur që ishte në mes të performancës e kaloi me sportivitet këtë moment.

Loading poll ...Related Articles

Back to top button