ShowBizzz

Monika Lubonja me bikine as në tokë e as në det

Monika Lubonja ka postuar disa fotografi mjaftë artistike.

Ajo me bikine të kuqe dukej tejet joshëse.

Monika këtë set fotografik vendosi ta bëj as në tokë e as në det, po në një hulajë buzë detit.

TS Poll - Loading poll ...

Fotografitë e Monikës , u komentuan shumë mirë në rrjete sociale.

Pra Monika, si gjithmonë unike dhe me shumë stil, shkruan “Kosovarja”