Mos e humbisni! Adrola “e djeg” me këngën e Capital T (VIDEO)

Prej kohësh përflitet për një lidhje të mundshme të dy personazheve të njohur, Capital T dhe Adrola Dushit.

Më shumë zë, këtyre aludimeve i kanë dhënë vetë protagonistët nëpër intervista të ndryshme.

Ndërsa vetëm pak më parë, një video e Adrolës është bërë virale. Bukuroshja shihet teksa “e djeg” me këngën e Capital T, Habibi.Related Articles

Back to top button