ShowBizzz

Mozzik i shpreh dashurinë partneres, kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën reperit

Mozzik prej 11 muajsh është në një lidhje dhe e kishte mbajtur të fshehtë. Sot reperi vendosi t’i shprehë publikisht dashurinë partneres duke konfirmuar edhe lidhjen.

“Në të vërtetë nuk jam beqar prej 11 muajsh…dhe e dua atë”, shkruan Mozzik në një postim në InstaStory duke i bërë të gjithë kuriozë se kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën.

Pas ndarjes me Loredanën, kjo është lidhja e parë që Mozzik ka konfirmuar publikisht.

Mozzik i shpreh dashurinë partneres, kush është vajza që i