ShowBizzz

Natalie Portman është sërish beqare?

Natalie Portman dhe bashkëshorti Benjamin Millepied u goditën nga pretendimet se ata janë “ndarë” pas 11 vitesh martesë pas lidhjes së tij me një grua më të re – pasi burimi pretendon se çifti është “në dalje”.

Us Weekly pohoi të hënën se çifti është ndarë pasi ata u përpoqën të riparonin marrëdhënien e tyre pas pretendimeve që Millepied kishte qenë jobesnik.

Megjithatë, një burim i afërt me aktoren thotë se raportimet për ndarjen janë vetëm ‘thashetheme’ dhe ‘spekulime’ dhe nuk është marrë një vendim i prerë.

“Pasi dolën lajmet për lidhjen e tij, ata janë përpjekur të punojnë për martesën e tyre, por aktualisht janë në dalje”, tha një burim për Us Weekly.

Millepied, 46 vjeç, i cili prej 11 vitesh është i martuar me Portman, 42 vjeç, thuhet se ka pasur një lidhje me një grua 25-vjeçare.

Në qershor, martesa e Portman dhe Millepied ishte temë e një artikulli në botimin francez, Voici, i cili pretendonte se kërcimtarja dhe koreografi franceze kishte një lidhje me gruan më të re – një aktiviste klimatike e quajtur Camille Étienne.

Megjithatë, raportoi se një burim i brendshëm pretendoi se lidhja e supozuar me Étienne ishte ‘shkurtër’ dhe tani ka ‘mbaruar’.

Ajo u pa me unazën e martesës pak pasi u publikua lajmi i tradhtisë, por në daljet e fundit është parë pa unazë. Portman mësoi për tradhtinë e burrit të saj në fillim të marsit dhe se çifti ishte ndarë vitin e kaluar, por ishin në gjendje të zgjidhin problemet e tyre në marrëdhënie.

Pas këtij shkeljeje të supozuar, ata kishin ndërmarrë hapa për të bërë gjithçka që mundeshin për të shpëtuar martesën.

“Ai e di se ka bërë një gabim të madh dhe po bën gjithçka që mundet që Natalie ta falë dhe të mbajë familjen e tyre të bashkuar”, tha një burim për People.

“Natalie është tepër private dhe nuk ka ndërmend ta shfaqë këtë në media. Prioriteti i saj më i madh është mbrojtja e fëmijëve dhe privatësisë së tyre.’