ShowBizzz

Ngjashmëria e madhe e Princeshës Sharlot me Mbretëreshën Elizabeth, fansat publikojnë fotot

Pas kurorëzimit të Mbretit Karli III, fansat mbretërorë kanë komentuar veshjet e njëjta të Princeshës Kate dhe vajzës së saj tetë vjeçare, Princeshës Charlotte. Megjithatë, siç rezulton, Princesha Charlotte i ngjan shumë më tepër stërgjyshes së saj, Mbretëreshës Elizabeth.

Në fotot që qarkullonin në rrjetet sociale, fansat mbretërorë nuk mund ta besonin se sa i ngjante vogëlushja stërgjyshes së saj të ndjerë në një foto krahasuese krah për krah.

“Gjithmonë thoshte se Princesha Charlotte ishte mishërimi i Mbretëreshës…ajo ka pamjen e vendosmërisë”, komentoi një ndjekës, ndërsa një tjetër shtoi: “Princesha e vogël është mishërimi i gjyshes së saj të madhe”.

View this post on Instagram

A post shared by @philibeth_wales

“Do të doja që ajo të ishte e parëlindur. Çfarë mbretëreshë e mrekullueshme do të ishte ajo!”, tha një përdorues i rrjetit.

“Pyes veten nëse Princesha Charlotte mund të jetë mbretëreshë nëse Princi George vendos që nuk është për të,” komentoi një tjetër fans i familjes mbretërore./abcnews.al