ShowBizzz

Nita flet për mesazhet që i dërgoi Zhaku: Më ofendoi, më foli me agresivitet

Zhaklin Lekatari dhe Nita Latifi janë përfshirë në një debat virtual. Gjithçka nisi kur këngëtarja reagoi në lidhje me një deklaratë që opinionistja bëri teksa ndodhej në Serbi. Lekatari u shpreh se atje ndihej e sigurt pasi nuk kishte shqiptarë.

Pasi ish-banorja e “Big Brother VIP 2” e quajti ‘hipokrizi të gjallë’ këtë deklaratë, Zhaklina e konsideroi Nitën si ‘pseudokëngëtare’.

Nita flet për mesazhet që i dërgoi Zhaku: Më ofendoi,

TS Poll - Loading poll ...

Ndërkohë Nita në një Instastory zbuloi se Zhaklina i kishte dërguar mesazhe zanore të njëpasnjëshme, që përcillnin agresivitet.

Nita flet për mesazhet që i dërgoi Zhaku: Më ofendoi,

E ftuar në “Prive”, Nita u pyet për këto mesazhe zanore dhe ish-banorja tregoi: “Komunikimi mes meje dhe Zhakut mbetet diçka private. Mund t’ju them që ka pasur një agresivitet, ton të ashpër, ofendime dhe komentoi karrierën time, që mu duk gjë qesharake.”

Nita flet për mesazhet që i dërgoi Zhaku: Më ofendoi,