ShowBizzz

Nystret Muqiqit i vdes nëna

Këngëtari i njohur kosovar, Nysret Muqiqi ka njoftuar vdekjen e nënës së tij.

Me një postim në Facebook, këngëtari llapjan ka bërë të ditur se varrimi i nënës bëhet sot në orën 18:00 në varrezat e fshatit Llapashticë e Epërme.

“Të Zotit jemi dhe te ai do të kthehemi.Ju njoftoj se sot me datë 14.08.2023 ndërroj jetë nëna ime.

Varrimi i të ndjeres bëhet ne ora 18:00 në fshatin Llapashtic e Eperme Podujevë” shkruan Nysreti në njoftim.