Olta Gixhari publikon video romantike me bashkëshortin e saj

Një ndër personazhet më të komentuara si dhe një nga figurat kyçe të lojës në Big Brother VIP Albania 2, ishte padyshim aktorja e njohur, Olta Gixhari.

Ajo po vazhdon ta ketë vëmendjen e publikut, ani pse loja ka mbaruar muaj më parë.

Publiku gjithmonë ka qenë mjaft kurioz të di më shumë për jetën e saj personale, pasi e njëjta ka vite që është e martuar, por asnjëherë nuk ka publikuar imazhin e plotë të bashkëshortit të saj.

Siç duket, aktorja ka filluar të shpërndaj me ndjekësit pak më shumë nga kjo sferë. Së fundmi ajo po shijon pushimet në jugun e Shqipërisë së bashku me bashkëshortin e saj me të cilin ka publikuar një video mjaft romantike.

Të dy shihen duke notuar me shpejtësi te njëri-tjetri, ku sapo arrijnë shkëmbejnë një përqafim të ngrohtë.Related Articles

Back to top button