ShowBizzz

Pas shumë përpjekjeve, çifti i njohur shqiptar bëhen prindër për herë të parë

Njomza dhe Rinori janë një nga çiftet më të ndjekura në rrjetet sociale.

Dyshja u bënë të dashur dhe të pëlqyer nga postimet e shumta e interesante në llogarinë e tyre të përbashkët.

Së fundmi ata kanë dhënë lajmin e ëmbël se janë në pritje të fëmijës së parë.

TS Poll - Loading poll ...

Ata kanë treguar se lajmi i bukur ka ardhur pas një varg testesh së shtatzënisë që kanë rezultuar negative.

“Pas kësaj kohe të vështirë që patëm dhe mbajtjes së panumërt të testit negativ të shtatzënisë në dorë, ende nuk mund ta besoj.
Tani zemra ime nuk është vetëm në trupin tim, sepse e jotja tani po rreh me mua. Nuk mund ta përshkruaj, ti je gjëja më e mirë që mund të na kishte ndodhur. Presim me padurim kohën kur të rritesh në barkun tim dhe presim akoma më shumë kohën që do të vijë më pas kur të mund të të mbajmë në krahë. I dashur Zot, FALEMINDERIT për dhuratën më të mirë që mund të kishim marrë”.