ShowBizzz

Pique poston foto me të dashurën e re, shpërthejnë komentuesit: O ishi Shakirës

Pique-n vazhdon ta përndjekë historia 11-vjeçare me Shakirën. Ish-futbollisti po shijon lidhjen me të dashurën e tij të re, Clara Chian, por fansat vazhdojnë t’ja përmendin Shakirën.

Pique poston foto me të dashurën e re, shpërthejnë

Së fundmi Pique ka publikuar si rrallëherë një foto me Clara-n dhe komentuesit kanë nxituar ta thërrasin “Ish-i i Shakirës”.

Pique poston foto me të dashurën e re, shpërthejnë

Postimi është i mbushur me komente negative, por ato që bien në sy janë komentet që i kujtojnë Pique-s se ai njihet prej Shakirës.

Pique poston foto me të dashurën e re, shpërthejnë