ShowBizzz

Princi Herri zbuloi pasigurinë më të madhe të Meghan Markle

Meghan Markle në ditën e saj të dasmës filloi një trend të madh, me nuset që priren drejt një pamjeje të freskët dhe më natyrale sesa plot grim.

Në ditën e madhe të saj dhe të Princit Harry, Meghan la lëkurën e saj të shkëlqente, me njollat ​​e saj të shfaqeshin në vend që të mbuloheshin, ndërsa në një klip nga Spare, Princi Harry zbuloi se i pëlqen qukat ​​e Meghan-it, pavarësisht faktit se Dukesha ndihet e pasigurt për to.

Duke rrëfyer natën pas takimit të tyre të parë, Harry zbuloi se Meghan Markle e telefononte me video me të gjithë grimin e hequr.

TS Poll - Loading poll ...

“Ajo e kishte larë fytyrën ”, ka shkruar ai, para se të shtojë: “ Unë thashë: “O zot, i dua qukat ​​e tua ”. Meghan reagoi ndaj komplimentit të Harry-t, me princin duke shpjeguar: “Ajo mori frymë shpejt. Ajo më tha: Sa herë që fotografohej, i hiqeshin qukat’

Princi Harry i bëri disa referenca Spare për Meghan Markle dhe kishte vënë në dukje se ajo ishte shumë e butë, gjë që ai nuk e priste nga një aktore hollivudiane. Në fakt, për udhëtimin e tyre në Botsvana, një nga të parët, ai kishte përmendur: “Kisha stereotipe të turpshme: aktorja amerikane është e barabartë me një diva. Për tronditjen dhe kënaqësinë time, nuk kishte asgjë në valixhe përveç gjërave thelbësore. Pantallona të shkurtra, xhinse të grisura dhe ushqime, edhe një dyshek joge.‘/abcnews.al