ShowBizzz

Ronela Hajati e sjell këngën e paralajmëruar

Këngëtarja Ronela Hajati tashmë e ka publikuar këngën e saj të paralajmëruar për javë të tëra.

Në kanalin Youtube, Hajati e publikoi këngën “Si yll”.

Ajo u publikua gjatë ditës së djeshme.

TS Poll - Loading poll ...

Teksti dhe muzika e këngës u punua nga vet Ronela.