ShowBizzz

‘Shko mi lëpirëse’, sherr mes Ronaldos dhe Kejvinës: Ik në Lushnje të shesësh shalqinj

Kejvina i ka kërkuar Luizit sot bluzën e famshme që muaj më parë shkaktoi edhe debate. “Këtë bluzen dua Luiz. Ma nis me postë”, i ka shkruar modelja fituesit të BBV, koment. i cili është kthyer në “mollë sherri” mes saj dhe Ronaldos. 

Ronaldo: Shko mi lëpirëse, le nam duke u lëpirë për pak folloë.

Kejvina: Ik o lëpirës i keq

TS Poll - Loading poll ...

Ronaldo: Ik andej nga ke ardhur, se s’të don Shqipëria, je non grata.

Kejvina: Do qaj, po unë kthehem Milano bjondo, po ti në Lushnje të shesësh shalqinj.

Ronaldo: Shalqi do shes, madje do vendos fytyrën tënde aty.

'Shko mi lëpirëse', sherr mes Ronaldos dhe Kejvinës: Ik