ShowBizzz

Super e lumtur me rezultatet, Fifi na prezanton modelin e ri të flokëve

Fifi ka vendosur t’i bëjë një freskim look-ut të saj dhe është shumë e lumtur me modelin e flokëve.

Flokët e gjatë i ka shkurtuar konsiderueshëm dhe ka shtuar edhe balluke.

Gjithashtu, ajo ka ndërruar edhe ngjyrën e flokëve duke shkruar me një kafe të hapur.

TS Poll - Loading poll ...

Image
Fifi

“Kjo ngjyra kafe më qet si loçkë”, thotë ajo në një video që ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram