ShowBizzz

Surpriza e Ylli Limanit, zgjedh modelen e njohur 63-vjeçare si protagoniste të klipit të tij

Sic ka bërë me dije ditët e fundit, këngëtari Ylli Limani ka gati projektin e ri muzikor, i cili pritet të publikohet shumë shpejt.

Përvec disa detajeve nga kënga e re, si një pjesë të tekstit, një copëz nga muzika dhe datën zyrtare të publikimit, më 26 maj, artisti ka zgjedhur të na tregojë edhe protagonisten e klipit, që është shumë ndryshe nga cdo herë tjetër.

Ylli ka zgjedhur që ta shoqërojë në videoklip modelja shumë e njohur, 63-vjecarja Ingle Ladd.

TS Poll - Loading poll ...

Këtë ai e ka bërë nëpërmjet një postimi në Instagram, ku shfaqet së bashku me modelen, e cila gjatë karrierës së saj ka qenë edhe imazh i shumë markave të njohura.

View this post on Instagram

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)