Taylor Swift e thotë hapur: Nuk kam qenë kurrë kaq e lumtur

Në një koncert të fundit, Taylor Swift tha se ishte “më e lumtur se kurrë“. Siç u tha ajo fansave të saj që erdhën për ta dëgjuar në stadiumin Gillette në Foxborough: “Nuk kam qenë kurrë më e lumtur në jetën time në të gjitha aspektet e saj. Dhe unë vetëm dua t’ju falënderoj që jeni pjesë e kësaj.”

“Nuk është thjesht një turne, ndihem sikur jeta ime më në fund ka kuptim. Kështu që mendova të luaja këtë këngë që sjell shumë kujtime të lumtura”, tha ajopak para se të performonte një këngë nga albumi “Midnights”.

Konfirmohen thashethemet që e donin Swift-in çift me Matty Healy. Dyshja u panë duke ndarë puthje në Nju Jork në daljen e tyre të përbashkët publike. Në fakt, të dy kanë nisur lidhjen në muajin mars, ndërsa raportet i quajnë “çmendurisht të dashuruar”.

Së fundmi, ylli 33-vjeçar u dha fansave liven më të mirë të jetës së tyre! Ajo shkoi në Nashville për tre shfaqje live në Nissan Stadium, performoi Speak Now për herë të parë, hapi koncerte për Phoebe Bridgers, solli Matty Healy të vitit 1975 në skenë, këndoi në shi, ajo i bëri të gjitha dhe ishte perfekte.

Në fakt, kur Healy përfundoi shfaqjen e tij, ai qëndroi për të parë Taylor deri në fund, duke u dhënë fansave edhe më shumë arsye për të besuar se të dy janë çift.

Loading poll ...Related Articles

Back to top button