Tuna shfaqet mahnitëse në imazhet e fundit

Këngëtarja simpatike nga Shkupi, Tuna Sejdiu është rikthyer së fundmi në skenën muzikore pas një periudhe të pauzuar që ka pasur.

Përveç angazhimeve të saj, Tuna është mjaftë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me fansat e saj të shumtë imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, këngëtarja ka sjell për fansat disa imazhe të reja, në të cilat shfaqet mjaft atraktive me grim perfekt e me një veshje shumë ngjyrëshe.

ImageTuna

Flokët e valëzuara e bënë këngëtaren të duket tejet tërheqëse.

TS Poll - Loading poll ...

“Nëse të shpoj, a të rrjedh gjak”, ka shkruar bukuroshja në Instagram krahas fotove të publikuara.

ImageTuna

Kujtojmë se Tuna është nëna e dy djemve.

Këngën e fundit që ka publikuar Tuna është në bashkëpunim me reperin Cozman dhe mban titullin “I huaj”.

ImageTunaRelated Articles

Back to top button