Upss! Sara Hoxha ‘i vë kryqin’ Luiz Ejllit pas BBV

Në një nga zyrat e Top Channel printohen dhe ngjiten në mur fotot e të gjithë banorëve në çdo edicion të programit “Big Brother VIP”.

Sa herë që një banor largohet nga shtëpia, siper fotos vendoset shenja “X” për të kuptuar që ai personazh është skualifikuar nga loja, gjë që ndihmon edhe produksionin gjatë punës së tyre.

Ndalur këtu, Sara Hoxha kishte lënë pa bërë një gjë të fundit që lidhet me Luiz Ejllin. Të vendoste “X” sipër fotografisë së tij, në përfundim të këtij rrugëtimi.

Ndaj producentja ka postuar ditën e sotme këtë video tek shihet t’i vendos “X-in” këngëtarit.

Loading poll ...

 

Luizi triumfoi në këtë edicon të Big Brother Vip e në mesin e gjithë zhurmës dhe angazhimeve, me siguri kjo “lëvizje” e fundit ka dalë nga mendja e produksionit. Por ja që Sara e coi “traditën” deri në fund!Related Articles

Back to top button