ShowBizzz

Zbulohet një tjetër konkurrente e DWTS, është ish-banorja e Big Brother VIP 1

“Dancing with the stars” do të rikthehet në sezonin e ri televiziv dhe deri tani janë zbuluar disa emra që do t’i shohim në spektaklin e kërcimit.

Mesa duket në spektakël do kemi shumë Sara.

Përveç Sara Hoxhës që pritet ta shohim në juri, Sara Karajn si konkurrente, edhe një tjetër Sara do i bashkohet kastit.

Kryefjala raporton se do shohim edhe Sarah Berishën, ish-banoren e Big Brother VIP 1.