ShowBizzz

Adriana Matoshi provokon me pozat mbi tavolinë të bilardos

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, është mjaft aktive dhe ndan me fansat postime të ndryshme.

Ajo vetëm në Instagram ndiqet nga mbi 100 mijë njerëz, ndërkohë që shpesh merr vëmendje me postimet që publikon.

Aktorja nga Gjilani së fundmi është shfaqur elegante me një fustan të zi e shtrirë në tavolinën e bilardos.

“Jam këtu për të thyer topat e tyre”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Të shumta kanë qenë komplimentet që biondja ka pranuar në pjesën për komente nga miqtë e fansat.

Adriana këtë verë ka qenë më shumë duke shijuar pushimet, fillimisht në Egjipt e më pas në Shqipëri.

E njëjta po vazhdon me angazhimet në sferën politike e po ashtu edhe në aktrim