ShowBizzz

Arjola Demiri këtë shtator e nisë gjimnazin

 Ndonëse nënë e tre fëmijëve të rritur dhe afër të 40-tave, aktorja Arjola Dëmiri po duket mrekullueshëm.

Në një nga fotot e fundit të publikuara në rrjete sociale, ajo shfaqet e buzëqeshur dhe e freskët si adoloshente.

Madje, Arjola edhe vetë thotë me shaka se në shtator do ta filloi gjimnazin, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshen ka kohë që nuk e kemi parë të përfshirë në ndonjë projekt dhe jeta e saj private nuk është përfolur shumë sëfundi