ShowBizzz

Arta Nitaj çmend rrjetin me pozat e fundit

Arta Nitaj kohëve të fundit është mjaftë aktive në Instagram.

Ajo shpreshherë poston foto të ndryshme, shkruan Kosovarja.

Por, kjo e funditt morri vëmendjen e ndjekësve duke pozuar mjaftë tërheqëse dhe provocative.

Pak minuta pas postimit Arta morri me mijëra pëlqime dhe komente mbi linjat e trupit.

Shikojeni fotot dhe vlersoni.