ShowBizzz

Bora apo Kiara, kë zgjedh Olsa Muhameti

Autorja e shume emisioneve të suksesshme në Shqipëri Olsa Muhameti ka qenë e pranishme disa ditë në Kosovë.

Në një intervistë për ‘Prive’ Olsës i është bërë pyetja se kë zgjedh mes Borës dhe Kiarës, shkruan “Kosovarja”.

Mirëpo ajo ne publik nuk ka dashtë të prononcohet, ani pse gazetarit i është shprehur në privat do te tregoj ty.

“Diçka te vogël të them unë do të behët e madhe, më mire nuk po e them edhe pse dihet” tha ajo.

Se a do te vazhdoj bashkëpunimi i autores me këto dy moderatorë tutje, mbetet për të parë.