Çfarë po ndodh me Meghan Markle? Fotografohet me një byzylyk kundër stresit

Meghan Markle u fotografua nga Page Six në një dalje të rastësishme, me sa duket për shopping, në zonën ku ajo jeton, në Montecito, Kaliforni. Pavarësisht vapës në zonë, Dukesha e Sussex-it ishte e veshur me një pallto Max Mara Raspoli, të cilën e bashkoi me pupat Chanel, një rrip Gucci dhe një çantë Goyard dhe një shall Hermes rreth qafës.

View this post on Instagram

A post shared by Page Six (@pagesix)

Ajo që vunë re fansat e saj ishte se në dorën e majtë, në pjesën e brendshme të kyçit të dorës, ajo mbante diskun NuCalm Biosignal Processing. Sipas faqes zyrtare të internetit ku shiten disqet, NuCalm është si “të kesh një telekomandë për trurin tënd” dhe promovon gjumë më të mirë, lehtësim stresi dhe relaksim.

Meghan padyshim do t’i mungojë Harry, i cili ndodhet në Tokio, por dyshja do të ribashkohen së shpejti. Paraqitja e dukeshës pason paraqitjen e saj në koncertin e Taylor Swift Eras Tour në Los Angeles të martën mbrëma, së bashku me shoqen e saj të gjatë Lucy Fraser.

Lucy është një nga mikeshat më të ngushta të Meghan dhe u shfaq në dokumentarin e Netflix, Harry And Meghan. Miqësia e tyre zgjati për vite me rradhë dhe ato kënaqeshin me udhëtimet së bashku./abcnews.alRelated Articles

Back to top button