ShowBizzz

Çka po ndodh mes Luiz Ejllit dhe Flori Mumajesit

Dyshja artiste shumë e dashur për publikun sipas ndjekësve mesa duket do ti bashkojnë forcat.

Luizi ka postuar para disa orësh nja foto në llogarinë e tij, ku shihen vetëm disa detaje të vogla, e që lë të kuptoj në bazë të tatuazhit është këngëtari Flori Mumajesi, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse Ejlli nuk ka pohuar asgjë, por kjo ne syrin e fansave është parë ndryshe, duke kuptuar se ata do të vijnë së shpejti me një projekt të ri.

Se kur do ndodhi kjo, ne na mbetet për te parë.