Dea dhe Kristi në një lidhje sekrete? Fotoja që po çmend rrjetin dhe që “ngriti” temperaturat

Fotoja e shpërndarë së fundmi në story-n e Instagramit të ish-banorit të BBV, Ronaldo Sharka padiskutim që ka shtuar dyshimet në rrjet.

Në foto shihet Kristi dhe Dea, duke drekuar së bashku, larg syrit të njerëzve dhe kamerave ne privatësinë e tyre.

Ronaldo shkruan se kjo foto ka ardhur në profilin e tij nga ndjekësit, ndërkohë që padyshim shtohen zërat  për një lidhje romantike mes dyshes.

Kujtojmë se brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, asaj të “Big Brother” dyshja ka patur një pëlqim të vogël me njëri-tjetrin por nuk u konkretizuar asnjëherë në një lidhje. Nga ana tjetër edhe pas daljes nga shtëpia Kristi dhe Dea janë parë shpesh të qendrojnë së bashku ndërkohë që për publikun nuk është konkretizuar asgjë.

A mos vallë Kristi dhe Dea janë në një lidhje dhe po kërkojnë ta mbajnë sekret?

Image
Dea dhe KristiRelated Articles

Back to top button