Dea dhe Kristi në një lidhje sekrete? Fotoja që po çmend rrjetin

Ronaldo Sharka ka nxitur dyshimet se Dea Mishel dhe Kristi janë në një lidhje sekrete.  Në foto shihet Kristi dhe Dea, duke drekuar së bashku, larg syrit të njerëzve dhe kamerave ne privatësinë e tyre.

Ronaldo shkruan se kjo foto ka ardhur në profilin e tij nga ndjekësit dhe hedh dyshime për një lidhje romantike mes dyshes.

“Paparacet e mi ne terren sot kane siguruar nje foto te Dea Mishel Hoxha dhe Krist Dragot, te cilet kane kaluar dreken dhe pasditen se bashku. Nuk dihet nese kjo eshte nje drake romantike apo shoqerore, por dyshja duket shume e afruar dhe kjo foto shton dyshimet e lajmeve qe kane qarkulluar prej kohesh per nje pelqim te mundshem mes tyre. Mbetet per t’u pare nese do kete nje reagim nga dyshja dhe cudi ben fakti qe ata nuk kane postuar foto se bashku nga kjo drake por jane munduar t’a ruajne private”, shkruan Ronaldo.

Dea dhe Kristi në një lidhje sekrete? Fotoja që po çmendRelated Articles

Back to top button