ShowBizzz

Dea Mishel ka një kërkesë për fansat e saj, “Mos me filmoni”

Ish finalistja e ‘Big Brother Albania’ ka një kërkesë të veçante për ndjekësit e saj.

Ajo ka publikuar disa video në ‘Instagram’ ku ishte shprehur “Kam ankth të dal në vende publike, sepse ku do që shkoj me drejtojnë kamera pa me pyetur, me bëjnë foto ose video, ju lutem mos me filmoni”, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse ajo nuk ishte në gjendjen më të mirë dhe disa ndjekës e kishin filmuar pa e pyetur.

Kujtojmë se Dea ishte e angazhuar në rolin e opinioniste në emisionin “She’s on top”.