ShowBizzz

Dj Dagz ndanë momente të ëmbla me djalin e tij

Siç e dimë Dagz dhe Einxhel Shkira janë bërë prindër para disa muajsh, dhe tashmë ata ndajnë momente në mediat sociale edhe me të birin.

Para disa orësh çifti kanë postuar një video të Trev-it, ku gjatë atyre minutave na shoqërojnë pamje të bukura, ku djali i tyre shpreh dashurinë personave me të afërt për ta, shkruan “Kosovarja”.

Çifti gjithashtu janë aktiv në mediat sociale, duke ndarë momente të ndryshe nga jeta.

Video e postuar nga Dagz dhe Einxhel: