Enca merr të dashurin në klipin e ri, detaji që ju shpëtoi

Enca është rikthyer më në fund në muzikë duke publikuar këngën e saj më të re me titull “Albanian”, në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin.

Kënga vjen me videoklip dhe sigurisht përmban motive shqiptare që nga veshja e deri te flokët e Encës me shqiponjë.

Pjesë e klipit të saj është edhe partneri Mickey Neblett, i cili shihet duke luajtur në daulle.

Enca merr të dashurin në klipin e ri, detaji që ju shpëtoiRelated Articles

Back to top button