ShowBizzz

Gruaja e re e Kanye West, Bianca Censori e trajton atë më mirë se sa Kim Kardashian

Krijuesi i një sërë hiteve, Kanye West dhe gruaja e tij e re, Bianca Censori, duket se kanë një lidhje shumë të fortë, e cila është shumë e ndryshme nga ajo që kishte me ish-bashkëshorten e tij, Kim Kardashian.

Dhe sipas një burimi, modelja 28-vjeçare australiane mund ta trajtojë reperin 46-vjeçar në një mënyrë që ish-i dhe nëna e katër fëmijëve të tij nuk e ka bërë.

Ky zbulim erdhi shtatë muaj pasi ata u martuan në një ceremoni sekrete, menjëherë pasi u finalizua divorci i Kanye dhe Kim.

Nuk është sekret që Kanyet i pëlqen të kalojë kohë me gruan e tij të re.

Duke folur për US Sun, një burim ka pohuar se marrëdhënia e Kanye dhe Bianca është “më e fortë se kurrë”, me atë në gjendje të trajtojë reperin në mënyra që Kim nuk mundi.

Me sa duket modelja e re nga Melburni mund të përballojë personalitetin dhe kërkesat e Kanyes.

Burimi gjithashtu shpjegoi se Kanye “nuk është personi më i lehtë për të qenë me të” për shkak të personalitetit të tij, duke u bërë “shumë” për Kim në fund të martesës së tyre.

Më pas ata zbuluan se Bianca është shumë ndryshe nga Kim për shkak të mënyrës se si ajo mund të trajtojë themeluesin e YEEZY.

“Bianca është jashtëzakonisht e durueshme, e dashur dhe e kujdesshme, dhe është e gjitha për Ye gjatë gjithë kohës, ajo është 100 për qind brenda”.

Burimi përfundoi duke thënë: “Bianca mund ta trajtojë atë në një mënyrë që Kim nuk mundi”.Kjo vjen pas raportimeve se Kim supozohet se është “ende e lidhur me një histori dashurie të kaluar”, ndërsa ish-bashkëshorti i saj vazhdon me modelen dhe arkitekten e bukur australiane.