ShowBizzz

‘Isha përgatitur të kisha punë’, Fifi e zhgënjyer nga klubet që nuk e kanë ftuar: Do kisha lekë pak më shumë, por…

Fifi është shprehur e zhgënjyer nga klubet që nuk e kanë ftuar të performojë këtë verë. Përmes Insta Story, këngëtarja tregon se ishte përgatitur për shumë punë, por nuk ka ndodhur kështu.

Megjithatë ajo shton se nuk i ka mbetur hatri dhe i mirëpret ftesat për dimër.

“I falenderoje dhe i pershendes te githe clubet kosove dhe Shqipëri per kete behar… Isha pregatit kete vere qe te kem shume pune po mesa duket s’jam aq In ne treg dhe absolutisht Raf Camora, Luciano e keto te huait jane me mire per tregun tone. Po ska problem… FIFI JU DO SHUME PRAP DHE DO JU VIJE SIC KA ARDH PERHERE.

Per datat e dimrit (ne qoftë se doni me marr Fifin prap se absolutisht s’me ka ngel hatri) Do merret dikush tieter me koncertet e mia jo ai me te cilin keni kontaktu deri tani. Do ju njoftoje shume shpejt. Ama m’keni bo nder .. SE JAM TU E SHIJU
RRITJEN E DJALIT .. Mbase do kisha leke pak ma shume po edhe pa keto mire jam. Faleminderit ZOTIT Elhamdulilah!“, shkruan Fifi.

'Isha përgatitur të kisha punë', Fifi e zhgënjyer

'Isha përgatitur të kisha punë', Fifi e zhgënjyer