Ja çfarë gjeste bëjnë në aeroplan Luizi e Kiara

 Që pas përfundimit të “BBVA”, Luiz Ejlli është një nga personazhet më të famshëm të showbizit shqiptar.

I njohur për zërin dhe strategjitë që e bënë fitues në shou, ai po e shfrytëzon në maksimum famen dhe momentin.

Luizi ka fituar edhe diçka shumë të rëndësishme, që i tejkalon të gjitha: dashurinë e jetës, shkruan “Kosovarja”.

Çifti i famshëm kanë qenë për pushime në Turqi dhe në kthim janë mërzitur mjaftë, e madje kanë bërë gjeste e mimika në aeroplan.Related Articles

Back to top button