ShowBizzz

Kemi risi, vjen lajmi i madh nga Angelina Jolie

Duket se kemi risi nga Angelina Jolie.

Sipas mediave të huaja ajo tashmë është bërë producente e filmit “The Outsiders” në Broadway.

“Ndihem shumë me fat që jam pjesë e këtij produksioni special”, tha Angelina.

Deri më tani asnjë datë e transmetimit nuk është njoftuar por që sigurisht po vjen diçka speciale dhe po pritet me padurim.