ShowBizzz

Kujt ia fali zemrën Elvana Gjata?

Elvana Gjata ka kohë që jetën sentimentale e mbanë shumë private.

Sot, Elvana në një video në “Tik tok”, bëri që ndjekësit e saj të mendojnë se bukuroshja ia dhuroi zemrën dikujt, shkruan “Kosovarja

Ajo shprehet “Një zemër kam dhe nuk ka dy, atë që kisha ta fala ty është e bardhë si një pik loti , mos e hidh poshtë se të vret Zoti”.

Po, kujt ia fali zemrën Elvana që kërkon të ia ruaj?!

E dini?