ShowBizzz

Kush po e bën kaq të lumtur Naser Rafunën?

Aktori dhe komediani i njohur kosovarë Naser Rafuna, herë pas here poston në rrjete sociale.

Ai së fundmi ndau një fotografi ku nga fytyra e tij shihet tejet i lumtur.

Po kush po e bën kaq të lumtur Naserin?!

Këtë ai zgjodhi ta mbaj për vete, por vetëm buzëqeshjen vendosi ta ndajë me miqtë e tij.