ShowBizzz

Luizi e ofendoi teksa punonte me Kiarën, flet Olsa

Autorja e disa programeve reality Olsa Muhameti foli së fundmi për Prive.

Në prag të sezonit të ri televiziv, teksa ende po transmetohet produkti i saj ‘Kepi i VIPave’, ajo foli më shumë për këtë projekt dhe paqartësitë.

Olsës iu kërkua një koment edhe sa i përket komenteve të Luizit, partnerit të Kiarës me të cilën punoi gjatë verës për formatin reality ‘Kepi’.

Intervistën me Olsën mund ta ndiqni në vijim.