ShowBizzz

Me fjalët me të ëmbla Korab Shaqiri uron të birin

Këngëtari i njohur Korab Shaqiri ka ndarë disa fjalë të ëmbël në shenjë urimi për birin e tij.

Në ‘Instastory’ ka publikuar një foto ku shihet në krahët e të birit dhe bashkëshortes së tij, shkruan “Kosovarja”.

“Zemra jonë e vogël sot kishte ditëlindjen, Urime Arb paq rrugën e bukur përpara” ishte shprehur ai.

Kujtojmë se Korabi është aktiv në muzikë duke punuar shumë projekte me babain e tij.