ShowBizzz

Nuk do të jetë më pjesë e ekraneve shqiptare? Ky postim i Alekta Vejsiut na bëri të dyshojmë të gjithë

Alketa Vejsiu një ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar këtë periudhë pushimesh, po e kalon plotësisht kohën me fëmijët e saj.

E kemi parë të pushojë në Shqipëri, Greqi, Zvicër dhe sigurisht nuk ka si të mungojë Italia, ose më saktë Fierenze me të cilën ka një lidhje tepër të veçantë. Në këtë qytet Alketa ka sjellë në jetë dy fëmijët që sot janë rritur dhe janë bërë shokët e saj më të mirë. Shpesh e kemi parë në udhëtime pune në vendin italian, por përmes një postimi në instgramin e saj na ka treguar se qenka rikthyer në ‘qytetin e shpirtit’.
“Rikthim në Firenze qytetin ku kanë lindur të dy femijët e mi. Bebet e vogla, tani janë shokët e mi më të mirë”- ka shkruar moderatorja në Instagram.